Raktáros

Raktáros kollégát keresünk budapesti telephelyünkre 2018

Raktáros kollégát keresünk azonnali kezdéssel, határozatlan idejű munkaviszonnyal!

Főbb feladatok

Amit elvárunk

Előnyt jelent

  • Beérkező áruk mennyiségi és minőségi átvétele
  • Termékek cikkszámozása és újracsomagolása
  • Áruk összekészítése és kiadása
  • Adminisztráció
  • Raktári rend és tisztaság megtartása
  • Heti 5 munkanap hétfőtől - péntekig
  • Jó fizikai kondíció
  • Precíz munkavégzés
  • Csapatmunka
  • Megbízhatóság
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány
Versenyképes fizetés - Stabil cégháttér - Remek csapat

Kollégáink mondták

"Olyan területen dolgozhatunk, amely a folyamatos gyári innováció miatt állandó kihívást jelent, nem lehet ülni a babérokon. A járműipar fejlődése, új technológiák és berendezések megjelenése biztosítja, hogy nem kell amiatt aggódni, hogy mit hoz a jövő. Az értékesítés olyan területét ismerhettem meg, mely bár B2B üzleti kapcsolatra épül, de sokkal inkább fogyasztócentrikus, mint amivel eddig dolgom volt. A cég – beleértve a kollégákat, a munkahelyi légkört – inspirálóan hat a napi munkára. A napi munkát támogató kollegiális környezet és megfelelő technikai háttér is segíti. Fontosnak tartom azt is, hogy technikai beállítottságomnak, műszaki végzettségemnek itt hasznát vehetem."

Ujlaki Ferenc

Értékesítési vezető

„Mint Termékfelelős dolgozom a Cool4U-nál, 2013 óta. Munkám és feladatom szerteágazó, de vannak olyan területek amik kimondott kreativitást igényelnek. Szeretek Photoshop-al dolgozni, mert az eredmény sokszor igen látványos. Akár egy tárgyfotó elkészítése, kezdve a termék fotózásától a kép retusálásán keresztül a nyomdába való elküldésig, igen sok munkafolyamatot igényel. De szeretek még ezen kívül katalógust is készíteni, amikor új fajta klíma alkatrészek kerülnek be ezáltal a webáruházba, a munkámnak köszönhetően. Jó érzés látni, hogy az én munkám által bővül a cég termékkínálata. Mikor ide kerültem a céghez nem volt rálátásom az autóklíma szakterületre, de szerencsére és a cég megfelelő szakmai irányításával ez hamar az ellenkezőjére fordult. A Cool4U csapatában a közösséget szeretem, kimondottan jó csapat, fiatalos és összetartó. Igaz, én vagyok majdnem a rangidős, de minden nap fiatalodok egy kicsit, a kollégáim gondoskodnak erről. Egyszóval: jó kis csapat jött össze a Cool4U-nál.”

Antal Csaba

Termékfelelős